Şile ve Ağva’ya Doğru Gezimiz Öncesinde

10 Nisan 2015 Cuma, 15:32

Evet, nisan ayının bu günlerinde hiç beklenmedik bir hava var. Belki bu hafta sonu çimlerde güneşle baharı karşılamayı umuyorduk ama doğa her zaman beklediğimiz gibi olmayabilir. Biz kötü havaya rağmen planımızdan vazgeçmedik.

Wikiloc üzerinden Ağva civarında daha önce keşfedilmiş rotalara göz attık. 5-10 km’lik yürüyüş parkurları var. monster beats studio by dr dre ibeats Özellikle Kilimli parkuru falezleri ve eski tarihi kalıntılarıyla dikkatimizi çekti. Yarın bu parkuru yürüyor olacağız.

Ağva green camping’i tercih etmek isterdik ama iletişim kuramadık. Konaklama kısmı biraz doğaçlama gelişecek. Kamp yerine küçük bir ihtimalde olsa Şile de harika havuzunu kullanamasakta Fener Motel’i tercih edebiliriz.

Yanımızda garmin vb. cheap nfl jerseys china jerseys re navigasyon taşımıyoruz. Mobil cihazlarımıza yüklediğimiz uygulamar yeterli oluyor. Android telefonlar icin Play Store’da Kamp Alanları adında bir uygulama var. Çoğu zaman oradan kamp alanı hemen bulabiliyoruz ama bu sefer pek sonuç alamadık.

Pazartesi veya salı günü detaylarıyla gezi notlarımızı sizlerle paylaşıyor olacağız.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz