Borajet’ten Bahar Sürprizi

Yunan adalarına davetiniz bu sefer Borajet’ten. 23-30 Nisan tarihleri arasında alacağınız Rodos ve Mykonos tek yön biletleri tüm vergiler dahil 99 Euro’dan satışa sunuyor. Ayrıntılı bilgi için Borajet satış acentalarıyla görüşmenizi öneriyoruz. Rodos ve Mykonos için Borajet’in sunduğu bu harika kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Pegasus – Temmuz Ayı Fırsatı

Yazın en güzel zamanında Pegasus’tan süper fırsat. İndirimli biletler tükenmeden değerlendirmenizi öneriyoruz. Pegasus yaz döneminde de çok avantajlı! Siz de biletinizi 29 Nisan’a kadar alın, 1-24 Temmuz 2014 tarihleri arasında yurt içine 45.99 TL’den Kıbrıs’a ise 63. 99 TL’den başlayan fiyatları kaçırmayın. 5 / 5 ( 1 vote )

Devamını Oku

Sevgililer Günü Hediyesi

”Avrupa’nın En İyi Hava Yolu”Türk Hava Yolları‘ndan Miles ve Smiles üyelerine Sevgililer Günü hediyesi! 9-15 Şubat tarihleri arasında yurtdışına çıkan kişinin birlikte seyahat edeceği ikinci kişi için sadece 1 Euro ödeniyor. Seyahat başlangıç tarihi 9-15 Şubat tarihleri arasında ve Biletleme işleminin uçuşa en geç 7 gün kala tamamlanması gerekiyor. Ayrıca seyahat edecek kişilerin gidiş ve […]

Devamını Oku