Wings For Life World Run Alanya

Turizm Haberleri

Wings for Life Dünya Koşusu daha önce ne koşuda, ne de başka bir spor branşında denenmiş tamamen yeni türde bir etkinliktir. Neden? Çünkü bu kırka kadar konumda gerçekleşecek, dünyanın dört bir yanında herkesin aynı anda koştuğu gerçek anlamda küresel bir maceradır! Etkinlikten elde edilen gelirlerin tamamı omurilik yaralanmalarının tedavisine yönelik araştırmaları finanse eden Wings for Life Vakfı’na gidecektir. Bu koşu dünyanın dört bir yanındaki sporcuları koşamayanlar için koştukları bir yarışta bir araya getirecek!

4 Mayıs 2014’te dünyanın hafızalardan silinmeyecek en büyük yarış etkinliklerinden birine şahit olacaksınız: Wings for Life World Run. Yaklaşık 150,000 koşucunun, dünyanın 5 farklı kıtasında yer alan 35 farklı şehirde, aynı anda yarışmaya başlayackaları bir etkinlik. Saat sabah 10:00’da Londra’da, 11:00’de Berlinde ve saat 13:00’te Alanya Türkiye’de! Tüm katılımcılar aralarındaki saat farkına, bulundukları coğrafyaya ve hava durumuna aldırmaksızın aynı amaç uğruna, aynı anda koşacak.

SON BAŞVURU TARİHİ 27 NİSAN!

Wings For Life World Run Alanya
Wings For Life World Run Alanya

Türkiye’de Alanya’da gerçekleşecek yarış 4 Mayıs 2014’te öğlen 13:00’te Kızıl Kule’den start alacak ve Serik’te sona erecek. Türkiye’deki yarış Tükiye Atletizm Federasyonu yönetiminde organize edilmiştir.

Ödül
Her bir yarış konumunda hem erkek, hem de kadın bir şampiyon olacak. Bu şampiyonlar bir sonraki Wings For Life Dünya Koşusu’nda istedikleri yerde yarışmak için davet edilecekler; 35’ı aşkın parkur arasından koşacağınız parkuru seçebildiğinizi hayal edin. Dünya çapında en sona kalan erkek ve kadın koşucular Küresel Şampiyon olacaklar. Ödülleri paha biçilmez, hayatta tek defa yapılabilecek,

Wings For Life World Run Alanya
Gezi Yazısına Puan Ver!

Bir cevap yazın