Tamzara Tur İle Karadeniz Turları

Turizm Haberleri

Anadolu’nun denize bakan yanı Karadeniz’de, yeşillikler içinde bol oksijenli bir tatil geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tamzara, bu bölgede en aktif butik turizm firmalarından biridir. Siz de Karadeniz de tatil yapmak istiyorsanız Tamzaratur.com adresine girerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Batı Karadeniz’den tutun da Gürcistan’a kadar bütün bölgeyi gezmeye hazır olun. Hiç görmediğiniz yaylalara çıkacak, karşılaşmadığınız etkinliklerle keyifli vakitler geçireceksiniz. Serin ve yemyeşil yaylalarına çıkarak eşsiz bir doğa manzarasına bakacaksınız. Eşsiz bir gökyüzü ve çağlayan berrak dereler size yol boyunca eşlik edecektir. Yağışın en bol olduğu mevsim Sonbahar’dır. Siz de bu güzelliklere kavuşmak ve doğa ile iç içe zaman geçirmek isterseniz Karadeniz turları tercihiniz olmalı. Tarihi dokusu, doğal oluşuma sahip gölleri, her mevsim bitmek bilmeden akan debisi yüksek akarsuları ve yağış oranının yüksek olması sebebi ile oldukça harika bir doğası vardır. Gittiğinizde ve gördüğünüzde hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatil olacak, bundan emin olabilirsiniz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında Karadeniz’in ziyaretçi sayısı fazladır. Samimi ve misafirperver halkı sizi karşılayacak. Hiç yemediğiniz Karadeniz’e özgü tatlar sayesinde bildiklerinizi unutacaksınız.

Turlar içinde bulunan konaklamalar genelde tarihi ahşap konaklarda gerçekleşiyor. Sabah kalktığınızda güzel bir Karadeniz kahvaltısı yaptıktan sonra turumuza devam ediyoruz. Dilediğimiz yerde durarak görmemiz gerek yerleri rahatça gezebiliyoruz. Butik bir tur olması sebebi ile katılımcı sayımız kısıtlıdır. Bu turlara katılım sağlamak istiyorsanız fırsatlarımızdan yararlanarak erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Katılımcı sayısını az tutarak daha sıcak ve samimi bir Karadeniz turu gerçekleştiriyoruz. Yemyeşil bir doğa ve hiç bitmeyen bir oksijen alanı sizleri bekliyor. Bölge konusunda oldukça bilgili ve deneyimli rehber kadromuz sayesinde gördükleriniz hakkında her an bilgilendirileceksiniz.

Tamzaratur sayesinde dilerseniz batı Karadeniz dilerseniz tüm Karadeniz’i gezme fırsatı bulacaksınız. Oldukça uygun ödeme koşulları sayesinde Karadeniz turları sizi rahat ettirecek. Tatil için en uygun imkanları sizlere sunan Tamzaratur.com sayesinde kafanız rahat olacak.

Siz de bu güzel ve eğlenceli tura katılmak, unutulmaz anlara yaşamak , Karadeniz insanını ve kültürünü tanımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karadeniz turları hakkında detaylı bilgi için: http://www.tamzaratur.com/tours/search? t

Rate this post

Bir cevap yazın