Camping Bozcaada

Kamp Yerleri

Çanakkale’nin Bozcada ilçesi‘ndeki kamp alanı, adanın güneyinde ve ada merkezine 5 km uzaklıkta bulunuyor. Ayazma plajı’nı geçtikten sonra sonra Sulubahçe, Eskikule mevkiindeki kamp alanına asfalt bir yol ile ulaşılıyor.
bungalov
Kamp alanında konaklama için üç farklı seçenek bulunuyor. Oldukça geniş kamp alanınında çam ve zeytin ağaçlarının gölgelediği alanlarda ve ahşap gölgelikler altında, içinde yatak, yastık, çarşaf bulunan tesise ait çadırlarda veya kendi çadırınızda kalabilirsiniz. Karavanıyla gidenler için ayrılmış olan alanda konaklama imkanı yanında 11 bungalovdan birinde konaklama seçeneğiniz var, bungalovlardan bazılarının içinde wc ve duş bulunuyor.
kamp alanı genel
Kamp alanı Ayazma ve Habbele plajlarına 300 metre, Sulubahçe plajına 200 metre mesafede, yürüyerek dilediğiniz plaja yaklaşık 5 dakikada gidilebilir.
Kamp alanında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri için çardaklı bir kafeterya ve kapalı bir dinlenme alanı bulunuyor. Kişiselyiyecekleriniz için buzdolapları, yemek yapmak isterseniz kullanabileceğiniz mutfak, mangal yapmak için hazırlanmış ocaklar, masa ve sandalyeler, yeterli sayıda duş ve tuvalet, otopark ortak kullanılıyor. Kablosuz internet erişimi, elektirik, su,otopark, duş, wc, buzdolabı, mutfak kullanımı hizmetleri ücretsiz olarak veriliyor.
kamp alanı
Feribottan indikten sonra kamp alanına Bozcaada merkezden taksi veya minibüslerle, varsa özel aracınızla kısa sürede ulaşabilir, kamp süresince dilerseniz akşamları Bozcaada merkezine giderek gezip eğlenebilirsiniz.
bozcaada kamp
Kamp alanında konaklama ücretleri kişi başı olarak ücretlendiriliyor ve 0-6 yaş arası çoçuklar ücretsiz, 6-12 yaş arası çoçuklar için fiyatın % 50’si ödeniyor.
Not: Kamp alanı ile ilgili güncel ücretler ve kamp kuralları ile ilgili ayrıntılı bilgiler edinmek ve rezervasyon yaptırmak için kamp yetkililerinden bilgi alınız.
çadır alanı
İletişim Bilgileri
Camping Bozcada
Sulubahçe,Eski Kule Mevkii, Bozcaada-Çanakkale
Tel: +90 286 697 04 42
GSM: +90 539 604 50 88
E-mail: campingbozcaada@gmail.com
Web adresi: http//www.campingbozcaada.com

Camping Bozcaada
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın