Çubucak Camping – Marmaris

Kamp Yerleri Vitrin

Marmaris – Datça karayolunun 23.kilometresinde ve Hisarönü körfezi kıyısında Kızılçam, Defne, Sığla ve Mersin ağaçlarının bulunduğu geniş bir alanda bulunan kampın yanında Jandarma karakolu var. Kamp alanında çadır ve karavanla kamp yerinde kalanlar için gerekli ortak alanlardan wc, çamaşırhane, bulaşıkhane, sahil kenarında ve konaklama alanının bazı yerlerinde duşlar, elektrik, sıcak ve soğuk su, telefon, internet bağlantısı hizmetleri bulunuyor. Yaklaşık 1 kilometrelik kıyı şeridi ve kamp alanı rüzgar aldığı için nem oranı düşük,kamp içinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market var.
Kamp alanı içinde spor alanları, piknik alanları, piknik masaları, kıyıda ahşap bir iskele günlük aktivitelerinizde yararlanabileceğiniz yerler arasında, zaman zaman düzenlenen tekne gezileri, eğlenceler, yarışmalar, çevre gezilerine katılabilirsiniz. Deniz birden derinleşmediği ve kumlu bir deniz tabanı olduğu için çocuklar içinde güvenli.

Kampın karşısında doğal ürünleri taze olarak alabileceğiniz küçük bir pazar yerinden uygun fiyatlarla alma imkanınız yaz boyunca var. Süt, yoğurt, sebze ve meyveyi üretici olan köylüler satıyor.

Müşterilerin çoğu daha öncede geldikleri için birbirini tanıyor ve kapa giriş ve çıkış saatleri belirlenmiş, günübirlik gelenlerde kamp alanından yararlanabiliyor.

Çadır ve karavan konaklama ücretleri kıyıda yer isterseniz daha farklı ücret ödeniyor.2014 yılı için çadır yeri 28 TL, sahil kenarında çadır yeri 38.50 TL ve elektirik ücreti fiyata dahil, Karavan yeri 34 TL, sahil kenarında karavan yeri ise 47.50 TL olarak belirlenmiş. Çadırı ve kamp malzemesi olmayanlar ayrıca ücret ödeyerek bunları temin edebilir.

Kendi aracınızla veya Datça ilçesine sefer düzenleyen otobüs firmalarıyla ve Marmaris Çubucak arası çalışan minibüslerle kamp alanına gidilebilir.

Çubucak Kamping İletişim Bilgileri
Datça yolu 23. km Jandarma karakolu yanı Marmaris-
Telefon: 0252 467 02 21 – 0532 317 42 32
Yetkili : Nahit Güler

Bir cevap yazın