Climbers Garden

Kamp Yerleri

Macera sevenlerin ve doğa sporları tutkunlarının popüler ziyaret yerlerinden biri olan Antalya ilimizdeki Geyikbayırı kaya tırmanışı sporu yapmak için dünyadaki en uygun ilk 4 yer arasında bulunuyor.
Antalya‘ya 30 km uzaklıktaki Geyikbayırı yaklaşık 2,5 km uzunluğu olan kaya duvarları ve 15-50 metre yükseklikteki yüzlerce rota ile Türkiye’nin en büyük ve en önemli kaya tırmanış alanı.
climbersgarden camping
Clımbers Garden kamp alanı Antalya merkeze bağlı olan Çakırlar Köyüne 12 km mesafede, Çakırlar köyünden geçtikten sonra Geyikbayırı köyü yolu üzerinde, tırmanma alanına ise 3 dakika uzaklıkta kurulmuş, yatak, yastık, çarşaf ve battaniyesi ile tesise ait çadırlarda, 2-4 kişinin kalabileceği bungalov, kendi mutfağı ve güneşlenme terası olan odalar veya kendi çadırınızda konaklama imkanı bulunuyor.
Kamp alanında ortak kullanılan mutfak, oturma ve dinlenme alanı, çamaşır makinası kullanımı, sıcak su, Wifi ücretsiz,gün boyu açık olan kafede kahve ve turta servisi yapılıyor, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği kamp mutfağında alakart olarak servis ediliyor.
antalya-geyikbayırı
Kamp alanında küçük bir bölümde kaya tırmanışı ile ilgili rehber kitaplar satılıyor ve bazı malzemeler kiralanabiliyor. Kamp alanı tüm yıl boyunca açık, kış mevsimindede tırmanış yapılabilmesi çok sayıda yerli ve yabancı sporcunun bölgeye giderek, doğa ile başbaşa konaklama ve eğlence ile birlikte kaya tırmanışını farklı rotalarda yapmalarına olanak veriyor.

Not: Kamp alanına ulaşım, güncel konaklama ücretleri ve rezervasyon için kamp yetkililerinden veya web sitesinden bilgi alınız.

İletişim Bilgileri
Telefon: +90 242 441 34 21
+90 536 723 01 75
Web Adresi: http//www.climbersgarden.com

Rate this post

Bir cevap yazın