Göreme Inn Hotel-Göreme

Oteller

Göreme Inn Hotel Kapodokya bölgesinin önemliturizmdestinasyonlarından Göreme‘de şehrin merkezi yerinde Güvercinlik vadisi başlangıcında yer alıyor. Tarihi ve doğal dokuya uygun olarak yöreye özgü doğal taşlarla yapılmış olan otelde en küçüğü 35 metrekare en büyüğü 70 metrekare olan 15 oda bulunuyor.
4 yıldızlı olan otelde standart çift kişilik oda, üç kişilik kaya oda, suit oda ve süperior çift kişilik odalarda taş ve ahşap uyumu sağlanarak, kemerli duvarlara yer verilmiş, süslemelerde Selçuklu, Bizans ve Osmanlı motiflerine yer verilmiş ve her odanın farklı adını taşıyan kapı numaraları dekarasyonu tamamlayıcı olarak kullanılmış.
otel odası Odalarda standart olarak dokuma yöre halıları, merkezi yerden ısıtma, mini bar, telefon, Lcd tv, masajlı duş, çay kahve yapabilmek için su ısıtıcı, saç kurutma makinası, buklet malzemeleri, internetbağlantısı, koltuklar, safebox var.
Peri bacaları manzaralı geniş terası olan otelin restoranı, şarap mahzeni, kütüphanesi ve küçük bir toplantı salonu bulunuyor.
Otel müşterileri çevreyi gezmek ve eğlenmek için düzenlenen aktivitelere ve turlara indirimli olarak katılabiliyorlar.
Otelin ücretsiz otoparkı bulunuyor, oda kahvaltı hizmeti olan otelde açık büfe kahvaltı veriliyor.
Otel 2015 Travelers’Choice ödülü alan oteller arasında yer alıyor. Otel Avrupa’nın en iyi 25 küçük oteli sıralamasında 17. olurken, Türkiye’nin en iyi 25 küçük oteli arasında ikinci ve en iyi hizmet sunan 25 oteli arasında 8. sırayı almış.
Otel ile igili verdiğimiz bilgiler değişiklik gösterebileceğinden güncel ayrıntılı bilgileri www.goremeinn.com.tr adresinden ve otelin +90 384 271 31 11- +90 384 271 31 12 nolu telofonlarından alabilirsiniz.

Bir cevap yazın