Kadirin Ağaç Evleri-Olympos

Oteller

Antalya Kumluca Olympos mevkiinde Kadir’s Tree House doğa içinde alternatif bir tatil isteyenlerin ve Sırt çantalıların (backbacking) beklentilerine uygun bir konaklama işletmesi. 2000 yılından itibaren ilgi çeken işletme Türk basını ve yabancı basın, yayın kurumlarında ilginç özellikleriyle haber olmuş, ayrıca farklı tarihlerde En İyi Ağaç Ev Ödülü, En İyi Turizm Ödülü, En İlginç Hostel Ödülü, Dünyanın En Cool Hosteli gibi birçok ödülünde sahibi.
ağaç evlerde gece
Olympos antik kenti‘nden geçilerek 1,5 km ilerdeki sahile gidiş için yürüyebilir veya antik kentin giriş kapısına kadar ücretsiz servis aracını kullanabilirsiniz. Antik kente giriş ücretli olduğu için Müze kartı almalısınız.
Klimalı ve klimasız 2 veya 3 kişilik Bungalow, ağaç gövdesi üzerine kurulmuş 5 kişilik Ağaç Ev, 4 kişilik Dormitori odalarda yarım pansiyon konaklama imkanı bulunuyor.Ağaç evler ve Dormitori odalarda kalanlar odayı diğer konuklarla paylaşıyor.
ağaç evler
Çamaşırhane, uydu tv, internet erişimi gibi hizmetler yanında, masa tenisi ve voleybol oynayabilir, düzenlenen turlara katılabilirsiniz.
Kahvaltı ve akşam yemeği verilen restoranda ayrıca deniz ürünleri ve salata türleri ücreti ödenerek yenebilir. Pizza Hous’ta ise fastfood yiyecekler servis ediliyor. İşletme ayrıca vejeteryan yemekleri menüsüde hazırlıyor.
hangar
Kadirin Ağaç Evlerinde yer alan Bull Bar veya Hangar Bar’da müzik eşliğinde gece boyunca eğlenebilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Kadirs Yörük Top Tree House
Olympos-Antalya
Telefon: 0242 892 12 50
0533 354 99 41
Web adresi: www.kadirstreehouses.com

Otel web sitesinden ve yetkili kişilerden otel ile ilgili detay ve ücretleri öğrenerek rezervasyon yaptırmanız önerilir.

Bir cevap yazın