Kayakapı Premium Caves-Cappadocia

Oteller

Kayakapı Premium Caves-Cappadocia Hotel Ürgüp merkezinde Unesco Dünya Mirası Listesindeki Göreme Milli Parkı ve Kapadokya Kayalık Alanları’nın sınırları içinde yer alan Kayakapı Mahallesinde anıtsal ve sivil yapılar ile güvercinlik ve peri bacalarının bulunduğu otantik bir ortamda konaklama olanağı sunuyor.102
Kayakapı Travel Services tarafından organize ve tavsiye edilen aktivitelere katılarak tatilinizi daha renkli ve eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.
balon
Kapodakya Balon Turu, Kapodakya Bölge Turu, Kapadokya At Turu, Yürüyüş Turları, Kapodakya Atv Turu, Sema Gösterisi etkinlikleri doğal ve tarihi dokuyu ve kültürel yapıyı görerek tatilinizi renklendirmenizi sağlıyor.
118
Otel Tripadvisor tarafından verilen Travelers’Choice 2015 ödüllerinde toplam 8 kategoride ödül kazanmış, Türkiye’deki En İyi 25 Otel ve En İyi Lüks 25 Otel arasında 1. sırada yer alıyor, Avrupada’ki En İyi 25 Lüks Otel arasındada 1. sırada yer alan otel Dünyadaki En İyi 25 Lüks Otel arasında ise 12. sırayı almış.
101
Otelde Farklı büyüklük ve özellikte odalar bulunuyor, restore edilen evlerin bir yada birkaç oda haline getirilmesi yanında evlerde daha önce oturan aile ve kişilerin adları odalara verilmiş. Bazı odalarda ısıtmalı havuz bulunuyor. Restore edilmiş Davut Ağa Konağı’nda masaj hizmeti dışında ücretsiz olarak yararlanabilen Spa Bölümleri yer almış.
104
Otelin bulunduğu Kayakapı Mahallesi‘nin bir adıda Ağalar Mahallesi, çevrede kayaların içine oyulmuş odalardan oluşan kaya kilise, Selçuklu camii, Aziz Yuhannes Evi, Ürgüp Müzesi, Kadı Kalesi gibi görülecek bir çok yer bulunuyor.
Otel Web Adresi: www.kayakapi.com
Telefon: + 90 384 341 88 77

Bir cevap yazın