Karaaslan Alabalık ve Kamping-Kocaeli

Kamp Yerleri Vitrin

İstanbul’a yakınlığı nedeniyle her mevsimde doğa ile baş başa kalarak güzel bir gün geçirmek isteyenlerin, konaklama imkanlarından yararlanmanın her mevsimde mümkün olması nedeniyle doğal güzellikler içinde tatil yapmanın keyfini yaşamak isteyenlerin gidebileceği yerlerden biri Kocaeli Yuvacık’ta, Karaaslan Alabalık ve Kamping Tesisleri.

Doğa tatilcilerinin, dağcıların, safari tutkunlarının, izcilerin en çok gittiği yerlerden biri olan tesise gruplar halinde gelen doğa yürüyüşçülerininde yemek veya konaklamak için burayı tercih ettiği söyleniyor.

Yuvacık Barajı’nın sonunda Kirazlı dere vadisi içinde ormanlık bir alanda kurulan tesiste restoran, ahşap bungalowlar, piknik yapılabilecek alanda tahta masalar, çoçuk oyun alanı bulunuyor. Piknik alanına çadır kurulması mümkün fakat yaz döneminde yoğunluk olduğu için çadırınızı sabah erkenden kaldırmanız istenebiliyor, buraya daha çok yürüyüş yaparak çevreyi görüp gezmek isteyenler, restoranında yemek ve kahvaltı için gelenler oldukça fazla. moncler outlet sale Hafta sonlarında ailece veya grup halinde piknik yapmaya gelenler masa kiralayıp gönlünce eğlenerek güzel birgün geçiriyor. Tesiste doğaya zarar vermeden yapılmış ahşap bungolow evlerde kalarak doğa içinde güzel bir tatil geçirmek mümkün, üç farklı oda seçeneği olan tesiste ayrıca oda kahvaltı, yarımpansiyon, tam pansiyon şeklinde konaklama seçenekleriniz bulunuyor. İnternet bağlantısı, televizyon , merkezi ısıtma gibi hizmetler veriliyor.

Gayet güzel bir köy kahvaltısı yaparak, öğle veya akşam yemeğinde mıhlama, kavurma, köfte, alabalık, tavuk veya et ızgara, kaşarlı mantar, baklava, turşu, salata gibi çeşitlerden oluşan bir yemek yiyebilirsiniz.
Çay ve Türk kahvesi istediğiniz kadar içebilirsiniz ücret alınmıyor.

İsteyenler atv ile gezi, paintbal, farklı rotalarda trekking, jeep safari yapabilirken, isteyenler mevsime göre doğayla içiçe sadece dinlenerekte vakit geçirebiliyor.
Atv ve jip safari, Paintbal için önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiği gibi konaklama içinde işletme ile görüşerek veya internet ile rezervasyon yaptırarak güncel fiyatları öğrenmeniz mümkün.
Gezi sonunda küçük hediyelikler alabileceğiniz bir bölümde bulunuyor.

Adresi
Servetiye Cami Köyü, moncler kids vest

Karaaslan Alabalık ve Kamping-Kocaeli
Gezi Yazısına Puan Ver!

Bir cevap yazın