Sazlıca Kamp – Yeni Foça,İzmir

Kamp Yerleri

Sazlıca plajları Kamping Yeni Foça ile Eski Foça arasında harika bir piknik ve dinlenme alanı,İzmir yönünden gitmek isterseniz Aliağa’ya gelmeden Eski Foça yoluna dönerek Eski Foçayı geçin,16 km sonra kamp alanına ulaşabilirsiniz.22 dönümlük bir alanda farklı türdeki ağaçların olduğu kampta piknik alanı,çadır alanı,restoran ve cafe var.Buzdolabı, duş,wc,çamaşır ve bulaşık yıkama alanları,sıcak su,çocuk oyun alanları, internet ,büfe gibi hizmetlerden çadır ve karavanlarda kalanlar yararlanabiliyor. Günübirlik gelenler içinde uygun düzenleme ve hizmetler var. Sportif balıkçılığa meraklıysanız bolca balık tutabilirsiniz.

Sazlıca Kamp Alanı
Sazlıca Kamp Alanı

3 thoughts on “Sazlıca Kamp – Yeni Foça,İzmir

  1. AMAN DEYİM GİTMEYİN!

    Merhabalar, bu sitedeki yorumları çoğunlukla önemser ve tercihimi o yönde yaparım ama bu mekan konusunda oldukça yanıldım ve deneyimimi sizinle paylaşmak istiyorum. üstteki girdi ve kendi internet sitesinde herhangi bir uyarı bulunmamasına rağmen (ayrıca hiçbir forumda ve blogta da yer almıyor) kilometrelerce yol gidip kampa vardığımda “damsız” giremeyeceğimi söylemiştir. yıllardır karavan kampingleri gezmeme rağmen ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. böyle bir uygulama yok. tam öğlen saatlerinde güneşin en kavurduğu saatlerde mekana varabildim, daha girer girmez kovar gibi konuşmalar (gibisi fazla belki) saygısız ve yavşak gülmeler… Bir de bomboş mekanda “yerimiz var mı neden sormuyorsunuz?” demez mi! o güneşin altında onca yolu bir su içemeden dönmek zorunda kaldım. eğer uygun bir dille bir dakika olsun oturmama fırsat verilerek anlatılsa yine bir nebze anlaşılır (aslında anlaşılacak bir yeri yok). Ancak bir su içemeden onda kilometreyi geri dönmek zorunda kaldım. gezgin adam atar çadırını takılır kendi halinde, ancak bu dinci gerikafalılar insana bir suyu çok görürler. evet taktım çünkü çok susamıştım ve güneş çok yakıyordu. bu kafaya sahip bir İŞLETME biz gezginlerin listesinden kesinlikle çıkmıştır.

    Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98043.0#ixzz38McJ2NuT

    1. Tam bir aile yeri gecen sene gittim. ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. eksikleri yok değil. denizi çok güzel. tuvaletleri temiz. gece 1 veya 2 saat sivri sinek sorunu var. gidilebilecek bir yer bu senede gitmeyi düşünüyorum.

Bir cevap yazın