Semizkum Mocamp Hakkında

Kamp Yerleri Vitrin

İstanbul ve yakın çevre illerde yaşayanlar için alternatif konaklama ve tatil yapma imkanı olan yerlerden biri Silivri’de Semizkum Mocamp, İstanbul’da gürültü ve kalabalıktan bir süreliğine olsa da uzaklaşmak isteyenler için 300 çadır-karavan kapasitesi ile büyük bir kamp alanı. 250 metre uzunluğu olan kumsalın sığ olması, özellikle çoçuklu aileler için ve yüzme konusunda yeterli deneyimi olmayanlar için güven veriyor.Kumsalda yeterli sayıda  şezlong, şemsiye ve piknik masaları ücretsiz olarak müşteriler tarafından kullanılabiliyor.

Kampa kendi çadırı veya karavanı ile gidenler dışındaki müşteriler, pansiyon olarak hizmet veren bungalow, karavan ve çadırlarda kalabiliyorlar. Kamp alanında yeme-içme ihtiyacınız için kafeterya-restoran ve günlük ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz market, çoçuklar için oyun alanı, voleybol sahası, yeterli sayıda duş ve tuvalet, bulaşıkhane ve çamaşırhane, sahil güvenlik ve cankurtaran, ambulans kablosuz internet hizmetleri veriliyor. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik eşliğinde eğlenme imkanı bulunuyor.

windsurf

Kamp alanında Windsurf eğitimi alarak eğlenceli su sporlarından birini yapma becerisi kazanabilirsiniz.

Kampta kendi çadırını getirerek kalanlar ile kendi karavan ve çekme karavanı ile kalanlardan  konaklama ücreti dışında kişi başına ayrıca ücret ve elektirik ücreti alınıyor.

Pansiyon kalışlarda kullanıma hazırlanmış 2 ve 4 kişilik tek odalı, 5 kişilik 2 odalı bungalow evlerde, 4 kişilik çadırlarda, 4 kişilik ve 5 kişilik karavanlarda kalmak için ödeyeceğiniz ücret  kamp dönemi ve konaklama süresine  bağlı olarak değişiyor.

15 Eylül-15 Mayıs arası kış sezonu, 15 Mayıs-15 Eylül arası süre yaz sezonu olarak kabul ediliyor.

Kamp alanına giriş bay-bayan olarak kabul ediliyor, sadece erkek olarak gidenler kamp alanında kalamıyor,  mangal sadece belirlenmiş alanlarda yakılabiliyor.

Kamp alanına gitmek için Esenler veya Harem otogarından kalkan Tekirdağ ve Çorlu istikametine giden araçlara binerek Silivri MAXI alışveriş merkezini geçtikten sonra Karagöz mevkiinde inip sahile doğru  kısa bir yürüyüşle kamp alanına ulaşabilirsiniz.

kroki

Kendi aracınızla gitmek isterseniz TEM otoyolundan gidenler Silivri TEM çıkışından E5 yoluna bağlanarak MAXI alışveriş merkezini görünceye kadar ilerlemeli, alışveriş merkezi görülünce 2. alt geçitten İstanbul istikametinde geri dönülerek 2 km kadar ilerledikten sonra sağda sahil kenarında kamp alanını görerek yolculuğunuzu tamamlıyorsunuz.

İletişim Bilgileri

Tel: +90 212 711 20 58

+90 212 711 29 06

GSM:+90 532 642 42 06

Mail: oben-isin@hotmail.com

Adres: Semizkumlar mevkii Silivri/İstanbul

(Semizkumlar ptt altı)

Web Adresi: semizkummocamp.com

Not:Kamp alanı, ücretler ve kamp kuralları ile ilgili güncel ve ayrıntılı bilgileri kamp yetkililerinden ve web adresinden alarak rezervasyon yaptırarak  gitmeniz önerilir.

Bir cevap yazın