Marmaris Bisiklet Festivali

Turizm Haberleri

28 Nisan-02 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Marmaris bisiklet festivali, bisiklet tutkunlarını bekliyor. Güney Ege Kalkınma Ajansının katkılarıyla, Marmaris Belediyesi ve MARTAB tarafından organize edilen festival 28 Nisan 2015 tarihinde saat 17.30 da açılış sürüşü ile başlayacak.
Açılış töreni ile devam eden festival süresince festivalin ikinci gününden itibaren 19 Mayıs Gençlik Meydanı çıkış ve dönüşlü rotalarda bisiklet sürücüleri 4 farklı rotada bisiklet sürecekler.
Festival süresince hergün Trainer yarışları 19 Mayıs Gençlik meydanında yapılacak, programda çok çeşitli etkinlikler arasında Kadına Şidette Hayır sloganı ile yapılacak olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, Cumhurbakanlığı Bisiklet Turu Marmaris-Fethiye Finali, Eğlence Yarışı, Halk Yarışı, Çoçuk Bisiklet Yarışı gibi etkinlikler dikkat çekiyor.
Marmaris’teki rotaları tanıtarak, bisiklet turizmini geliştirmenin amaçlandığı festivale yarış başvuruları için katılım formu ve şartları 27 Nisan 2015’e kadar 08. 00-17.00 saatleri arasında Marmaris Kültür ve Sanat Evi’nden alınabilir.

Marmaris Bisiklet Festivali
Gezi Yazısına Puan Ver!

1 thought on “Marmaris Bisiklet Festivali

Bir cevap yazın