Saros Camping

Kamp Yerleri

Saros körfezi kıyısında 8.500 m2 ağaçlık bir alanda kurulan kamp alanında, karavan kamping, beach club ve restaurant üniteleri bulunuyor.

Tesiste kendi karavanınızla günü birlik veya uzun süreli konaklama yapılabilir, bir haftadanfazla kalanlara ödenecek ücrette % 20 indirim uygulanıyor.Çadır ile konaklama imkanı bulunmayan tesiste karavanlara elektirik, su, sıcak su, banyo, çamaşır makinası ve atık alma hizmeti veriliyor.
Kişi sayısı kısıtlaması olmadan ve elektirik, su için ayrıca ücret istenmeden 2015 yılı için günlük konaklama ücreti 50 TL olarak belirlenmiş.
Beach Club kumsalında şezlong kullanımı için ayrıca ücret ödenerek plajın duş ve soyunma kabini hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanılıyor.
Snack bar’dan gün boyunca sıcak ve soğuk içecekler, fast food tarzı yiyecekler alabilirsiniz.
kamping
Carpe Diem adlı restoran yıl boyu açık ve deniz ürünleri yanında Ege ve Yunan mutfağına özgü yemek ve mezeler servis ediliyor.
Konaklama yaptığınız süre içinde yüzme ve su sporları dışında çevre gezileri yapılabilir. Özellikle çok yakınındaki Kavak deltası-sulak alanı, 11 km mesafedeki Bolayır’da Milli şairlerimizden Namık Kemal’in mezarını, tekne kiralayarak gidebileceğiniz Üç adaları, 25 km mesafedeki Gelibolu veburadaki mevlevihaneyi, 27 km mesafedeki Şarköy’ü ve daha ileride Mürefte’yi gezebilirsiniz.
Not: Kamp işletmesi ile ilgili güncel bilgi ve detayları kamp yetkililerinden ve alarak rezervasyon yaptırmanızı öneririz.
İletişim Bilgileri
Adres: Gelibolu yolu üzeri Kavak mevkii(General Kemal Doğan Kışlası karşısı)
Kavak/Gelibolu
Telefon: +90 (286) 582 82 92
+90 (543) 714 22 00
Web Adresi: http://www.saroscamping.com
E-posta adresi: info@saroscamping.com

Bir cevap yazın