Yat Kiralama

Doğru Kiralık Yat Nasıl Seçilir?

Seyahat Rehberi

Doğru kiralık yat seçimi için; öncelikli olarak doğru firma ile çalıştığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Buna da uygun olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek gulet seçimi yapmanız ve katılımcıları, bütçeleri ve güzergahı belirlemeniz gerekmektedir. Tatiliniz içerisinde olabilecek her türlü duruma göre de sözleşmenizi belirlemeniz ve gerektiği koşullarda da tatil sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Alışılagelmiş tatil anlayışlarınıza ek olarak bugün siz de Naviera internet sitesi üzerinden eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz. Arzu ederseniz https://www.naviera.com.tr/yat-kiralama/ bağlantısına tıklayarak kiralık yatların özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Doğru kiralık yat seçerken;

  • Katılacak kişi sayısını belirleyerek başlamalısınız. Bu sayede seçeceğiniz gulet ve bütçe planlanması şekillenmeye başlayacaktır. 
  • Nasıl bir tatil teması istediğinizi seçin. Tatil planlarınızda tercih edeceğiniz standartlara uygun bir yapı istiyorsanız; su sporları, gurme gezileri, koy gezileri ve belde limanları gezileri arasında tercihinizi yaparak ilerleyin. Bu noktada Naviera’nın uzmanları sizleri doğru şekilde yönlendirecektir.
  • Hangi sezonda tatile çıkacağınızı seçin. Sezonlar tatil öncesinde sizlerin bütçenizi en çok etkileyecek ayrıntılar arasında yer almaktadır. Buna da uygun olarak, erken rezervasyon fırsatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Her şey dahil bir tatil mi istiyorsunuz? Mürettebat hizmetleri opsiyonel olarak karşılanmakta olup, sizlere kaliteli bir tatil için sunulan fırsatlar arasında erken rezervasyonda her şey dahil tatil oldukça uygun bir fiyata karşılık gelecektir. 
  • Kalkış ve iniş limanı aynı yerden mi olacak? Örneğin Bodrum’dan kalkarak Fethiye’de mi turu tamamlamak istersiniz? 

Kiralık Yat Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralık yat seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli yapı da ihtiyacınız olacak ekipman ve teçhizatların yat içerisinde yer alması. Genellikle yat yerine gulet tercih edilen tatil yapılarında, ihtiyaçlarınıza uygun ekipman ve teçhizatların olması tatilinizde güvenlik, eğlence ve ihtiyaçlarınızı doğrudan etkileyecektir. Tatil yapılarınızda o yüzden doğru firma ile çalışmanız, oluşabilecek olağanüstü durumlara karşı sizi güvenceye alacaktır. Naviera yat kiralama firması misafirlerinin tatilleri boyunca olabilecek her türlü olumsuzluk için hazırladığı sözleşmesiyle konuklarını güvence altına almaktadır. Kaliteli bir tatil deneyimi için tatile gitmeden önce olası sağlık sorunlarınız ile ilgili bilgilendirmeyi kaptan ve mürettebata da yapmanız gerekmektedir. Bu sayede olası bir kriz durumunda, size ve sağlığına uygun şekilde hareket sağlamaktadır. Tekneler hakkında ekstra fikir sahibi olmak için https://www.naviera.com.tr/kiralik-tekne-ozellikleri-nelerdir/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Kiralık yat seçimi yaparken ek merak ettiğiniz alternatif soruları ve erken rezervasyon fırsatlarını sitemiz üzerinden haftanın 7 günü 24 saat öğrenebilirsiniz. Fethiye gulet kiralama ve mürettebatı olan bir teknede mavi yolculuğa çıkmak için siz de bütçenize uygun fiyatlarla ilk adımları atabileceksiniz. Alışılagelmiş tatil alışkanlıklarınıza nazaran daha aktif ve daha fazla alternatif sağlayan bir tatil anlayışı vaat etmektedir.

Mürettebatlı Guletler 

Mürettebatlı guletler arasında siz de ihtiyaçlarına uygun tatil fırsatları yakalayabileceksiniz. Mürettebatlı gulet fiyatları, erken rezervasyon fırsatlarıyla sizlere bütçenize uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız gulet kiralama işlemlerinde, Bodrum, Göcek, Marmaris ve Fethiye başta olmak üzere Güney Ege ve Batı Akdeniz şeridinde unutulmaz bir tatil yaşayabileceksiniz. Mürettebatlar çalışma vakitleri dışında boş zamanlarını kendi kabinlerinde değerlendirerek, misafirlerin kullanım alanında olan güverte alanında yer almamaktadır. Tatilinizde unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

Sezonluk Gulet Fiyatları 

Sezonluk gulet fiyatları, kiralama yaptığınız sezona, tercih ettiğiniz guletin kişi sayısı ve lükslük derecesine göre fiyatlandırma yapmaktadır. Sezonluk fiyatlarda tercih ettiğiniz aya ve kiralama gününe göre bütçe dostu fiyatlar için siz de Naviera internet sitesi üzerinden canlı destek hizmeti alabilirsiniz.

Rate this post