Karadeniz Turları 2021 Yılında da Trend

Gezi Yazıları

Her yıl olduğu gibi Karadeniz turları bu yıl da trend olmaya devam ediyor. Karadeniz bölgesinin seyre doyulmaz güzellikleri baharın gelişi ile birlikte yerli ve yabancı bir çok turist ile kavuşuyor. Tatil Küpü Doğu Karadeniz turu için özenli çalışmalar yürüterek sizlere kusursuz tur seçenekleri hazırlıyor. Geçtiğimiz yıl %100 memnuniyet ile biten Karadeniz turlarımızın verdiği gurur ile 2021 yılında sizlere çok daha iyisini hazırladık.

Tatil Küpü yeni sezonda sizlere mükemmel bir Karadeniz turu rotası hazırladı. Hiç bir operatörde karşılaşamayacağınız fiyatlar ile sunduğumuz bu turlarda Karadeniz otelleri arasında en seçkin olanlarında konaklıyoruz. Ulaşımından oteline, rehberliğinden destinasyonlarına kadar her detayı büyük bir hassasiyet ile işleyip sizlere en iyi Karadeniz turu organizasyonunu sunduk. 

Karadeniz turu fiyatları açısından da kaçırılmayacak fırsatlar sağlıyor. Neredeyse 3 günlük Karadeniz turu fiyatına haftalık Karadeniz turlarına katılabiliyorsunuz. Ucuz Karadeniz turu arayışında olan misafirlerimize kalitemizden asla ödün vermeden uygun fiyatlı turlar sunuyoruz. Üstelik bu fiyatlar üzerine bir de 12 taksit avantajı sağlıyoruz. 

Karadeniz turu seçeneklerimiz bölgeye göre ikiye ayrılıyor.

• Doğu Karadeniz Turları

• Batı Karadeniz Turları

Doğu Karadeniz Turları

Karadeniz turu deyince akla ilk gelen Doğu Karadeniz turlarıdır. Ülkemizin en sık ormanlarına, en hırçın denizine ve tertemiz şehirlerine ev sahipliği yapan bu bölge gerçekten gezilmeye değer. Doğu karadeniz turları sona erdiğinde her misafirimiz tekrar gitmek ister. Doyulmaz Karadeniz’e. Samsun’dan ötesi için her kilometremiz bir öncekinden daha güzeldir. Bakmaya kıyamayacağınız güzellikte yaylaları, ormanları ve gölleri ile Karadeniz bizleri adeta büyüler. Neden daha önce gelmedim diye yakınacağınız bir tur arayışındaysanız en uygun tercih Doğu karadeniz turudur.

Karadeniz turlarımız başta İstanbul çıkışlı Karadeniz turları, Ankara çıkışlı Karadeniz turları ve İzmir çıkışlı Karadeniz turları olmak üzere 81 ilden düzenleniyor. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Karadeniz’i mutlaka bir kez gezin.

Doğu Karadeniz turları ulaşım biçimi açısından ikiye ayrılır.

• Uçaklı Karadeniz Turu

• Otobüsle Karadeniz Turu

Yeni Trend Karadeniz Tatili

Tatil Küpü ile Karadeniz tatili fırsatlarını yılın 365 günü yakalayabilirsiniz. Karadeniz, yılın yorgunluğu atabileceğiniz en güzel bölgelerden biridir. Doğa ile iç içe bir tatil arayışında olan misafirlerimiz için yayla konaklamalı Karadeniz turları en uygun fiyatlar ile daima tatilkupu.com adresinde bulunur. Bunun yanı sıra Karadeniz balayı turları olarak da değerlendirilebilir. En güzel günlerinizi bu bölgede geçireceğinizden eminiz. 

Tatil deyince aklınıza daima beş yıldızlı otellerde her şey dahil tatil paketleri gelmesin. Bir otele kapanıp kalmak yerine her gün başka bir güzelliği keşfetmek size heyecan ve keyif katar. Karadeniz tatilleri de bu ihtiyaca en güzel cevap veren seçeneklerdir.

Uçaklı Karadeniz Turu

Tatil Küpü Türkiye’nin dört bir köşesinde ikamet eden misafirlerine Karadeniz bölgesi heyecanlarını sunabilmek için uçaklı Karadeniz turları sunuyor. 81 ilden katılım avantajı sağlanan bu turlar erken rezervasyon ile satın alındığında otobüslü seçeneğimiz ile neredeyse aynı fiyata tekabül ediyor. Uçaklı Doğu Karadeniz turlarımızda da diğer turlarımızda olduğu gibi bölgenin en seçkin otellerinde konaklama sunuyoruz. Tüm uçaklı Karadeniz gezilerinde turlarımıza otobüslü katılan misafirlerimiz ile birlikte hizmet sağlıyoruz. Bu sebeple uçaklı veya otobüslü farketmeksizin aynı kaliteyi sağlıyoruz. 

Hızlı ve daha konforlu yolculuk arayışında olan misafirlerimiz için en güzel tercih uçaklı Karadeniz turlarıdır.

Otobüsle Karadeniz Turu

Tatil Küpü Turizm’in en çok tercih edilen turu otobüsle Karadeniz turudur. Eğlenceli bir yolculuk sonrası Ordu’dan başlayan maceramız Batum’a kadar uzanır. Ulaşım konforu açısından yüksek modelli otobüsler hizmetinize sunulur. Konaklama ise dört yıldız veya dört yıldız denginde Karadeniz otellerinde sağlanıyor. Bölgenin en güzel turizm destinasyonlarını sizler için tur programına dahil olarak satışa sunuyoruz. Karadeniz yayla turu yapmak isteyen misafirlerimiz için de özel ek seçenekler sunabiliyoruz. 

Tatil Küpü Karadeniz turu rotası çizerken sizlerin güvenliğini ve konforunu ön planda tutuyor. Bu sebeple Karadeniz yaylalarına çıkışınız sırasında bazı noktalarda sizler için hazır beklettiği minibüsler ile hizmet sağlıyor. Yol duruma göre ayarladığımız bu hizmetimiz Batum turu için de geçerlidir. Sarp sınır kapısında otobüsümüzün geçiş işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için Gürcistan’a girişte sizleri minibüslerimiz bekliyor olacak. Döndüğümüzde otobüsümüz bizi yine sınır kapısında karşılayacak.

Doyasıya doğa arayan gezginlerimize Karadeniz turu tavsiyesi olarak Karadeniz Rüyası turumuzu sunabiliriz.

Batı Karadeniz Turları

Batı Karadeniz turları ile hafta sonlarınızı kaliteli bir geziye dönüştürebilirsiniz. Doğu Karadeniz’e kıyasla daha kısa süren bu turlarımız arasında günübirlik Karadeniz turları da bulunuyor. Tam bir Batı Karadeniz arayışındaysanız 2 gece3 günlük olarak hazırladığımız Batı Karadeniz turumuz sizin için güzel bir seçenek olabilir. Tatil Küpü Batı Karadeniz turunda sizleri Sinop, Erfelek, İnebolu ve Abana gibi çok özel destinasyonlara kavuşturur. Bir gecesi yolda diğer gecesi ise otelimizde geçen bu turumuzda iki gün boyunca doyasıya gezer eğlenirsiniz. Sevdiklerinizle güzel hatıralar biriktirebileceğiniz turlarımıza güvenle katılabilir, hayat sayfanızı renklendirebilirsiniz.

https://www.tatilkupu.com/karadeniz-turlari

Rate this post