İstanbul Kamp – Şile

Kamp Yerleri

İstanbul’da yaz kış açık olan ve özellikle çoçukların ve gençlerin, doğa ile başbaşa ve çeşitli etkinliklere katılarak sömestr tatilini değerlendirmelerini sağlıyan güzel bir kamp alanı olan İstanbul Kamp Şile’de Kabokoz köyünde yer alıyor.

İletişim Bilgileri
Pehlivan Caddesi, No: 147 Kabakoz Mahallesi, Şile, İstanbul

+90 216 318 6156
+90 0532 582 7107
İstanbul Kamp günlük ve konaklamalı aktivite ve kampların düzenlendiği, her mevsim açık bir işletme. Kabakoz köyünde bir koyda geniş bir alanda kurulmuş.

Kamp alanında bungolow odalar, çadır kamp ve karavan alanı, restoran, toplantı salonu, kamp mutfağı, atölye, aktivite ofisi, plaj ve voleybol sahası, dağcılık eğitim parkuru, duş ve Wc bulunuyor.

Kamp alanında belirlenmiş olan alanlarda mangal ve kamp ateşi yakılabiliyor.Kamp alanında çeşitli Outdoor etkinlikleri düzenleniyor
İstanbul Kamp yıl içinde düzenlediği kamplarla ilgi çeken bir işletme, çoçukların kış tatilinde ve yaz tatilinde düzenlenen farklı özelliklerdeki kamp faaliyetleri dışında gruplar ve şirket çalışanlarına yönelik organizasyonlara da yer veriliyor.

Baba Çoçuk Kampı: 7-13 yaş arası çoçuklar ve babaları katılabiliyor.
Doğa Liderlik Kampı: 7-9 yaş grubu çoçuklar ve 10-14 yaş grubu çoçuklar için farklı kamp programı uygulanıyor. Aileler katılamıyor.
İngilizce Yaz Kampı: Yaz tatilinde ingilizce eğitim çeşitli eğlence, spor ve sanat aktiviteleri ile gerçekleştiriliyor.

Kamp tarihleri ve ücretleri için kampın www.istanbulkamp.com adlı sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Kamp – Şile
Gezi Yazısına Puan Ver!

Bir cevap yazın