Kaş Kamping

Kamp Yerleri Vitrin

Antalya’nın Kaş ilçesinde güzel bir doğal ortamda, zeytin ağaçları bulunan 7 dönümlük alandaki kamp doğanın ve denizin keyfini sürebileceğiniz bir ortama ve özelliklere sahip. Kaş ilçe merkezine yürüyerek gidilebilecek mesafede olan kamp alanında çadır, bungalow ve karavan da kalarak tatil yapabilirsiniz, çadır veya karavanlarda kalanlar duş, wc, çamaşır ve bulaşık yıkama, mutfak için ortak kullanım alanlarından yararlanabilir. Ahşap Bungalovlarda klima, duş tuvalet bulunuyor.

Kamp alanında aydınlatma var,karavanlar için elektirik verilebiliyor.

Kamp alanı gayet güzel düzenlenmiş ve kampın hemen önündeki iskeleden denize girebiliyorsunuz, deniz temiz fakat taşlı bir zemini var, dalış sporu içinde uygun olan kamp bünyesinde dalış merkezi var. Kafe ve restoranda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği yiyebilir veya Kaş ilçe merkezinde dilediğiniz bir restorana kolaylıkla gidebilirsiniz. İlçe merkezine yakınlığı şehir hayatından kopmadan doğal bir ortamda tatil yapabilme imkanı sağladığı için kamp alanının yeri gayet güzel seçilmiş.

Kampta kalanlar arasında yabancı çadır ve karavan kampçıları ile gençler çoğunlukta, kamp yapmak isteyenler belli dönemlerde yoğunluğu dikkate alarak işletmeden bilgi alarak rezervasyon yaptırmalı.

Adres: Hastane Caddesi No:3 Kaş/Antalya
Telefon:+90 242 836 10 50
GSM :+90 535 853 94 25

Kaş Kamping
Gezi Yazısına Puan Ver!

Bir cevap yazın